Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč. 

Stylistka Petra Kasalová vysvětluje, proč je pléd (a hlavně pléd Elisha!) "must have"

Při své práci osobní stylistky denně navštěvuji obchody s nejrůznější módou, ale také mám možnost nakouknout do šatníků mých klientek. V obou případech se setkávám s nejčastějším „problémem“ a tím je nedostatek kousků z kvalitních, ideálně přírodních, materiálů.

 

Obchody jsou plné oblečení a jedna kolekce střídá druhou. Každá sezóna s sebou přináší nekonečně mnoho nových trendů a my ženy máme pocit, že musíme mít všechno, jinak nebudeme moderní, cool, zkrátka budeme out. Dopadá to potom tak, že váš šatník praská ve švech a ráno stojíte před skříní a bědujete, že nemáte, co na sebe! Podle mě je to ve většině případů způsobeno tím, že v šatníku chybí právě kvalitní základní kousky, se kterými pak dále můžete tvořit nejrůznější kombinace. V tomto případě platí víc než kdy jindy, že méně znamená více a kvalita vítězí nad kvantitou.

 

Svým klientkám před nákupem nového oblečení vždy říkám, aby se zamyslely, zda dokážou s daným kouskem vymyslet minimálně tři outfity. Další mou radou je, aby volily kousky, které mezi sebou mohou kombinovat a které, s menší obměnou, využijí na nejrůznější události.

 

Přesně tyto parametry splňuje například pléd 

 

Pléd nosily už naše prababičky a věděly proč. Jeho mnohostranné využití a nadčasovost jsou hlavním důvodem, proč je i dnes u žen tak oblíbený.

 

Zvolíte-li pléd například z vlny či kašmíru, můžete si být jistá, že vás krásně zahřeje, což se právě nyní v chladném období hodí. Další velkou výhodou je jeho skladnost. V kabelce (kufru) vám nezabere mnoho místa a můžete jej nosit všude s sebou. Určitě pléd oceníte, pokud hodně cestujete. Můžete jej přes sebe přehodit v letadle, v klimatizované místnosti nebo kdykoliv potřebujete zakrýt paže. Nejednou se mi stalo, že se během dne ochladilo, a právě pléd mi skvěle posloužil, a přitom nijak nenarušil můj outfit. Ba naopak. Jedná se totiž o velmi módní doplněk, který dokáže z obyčejného vykouzlit neobyčejný outfit.

Pokud tíhnete spíše k černé, bílé a neutrálním tónům, ale občas máte chuť být výrazná, tak právě barevný pléd je ideálním řešením. Můžete jej nosit na mnoho způsobů a vždy vypadat jinak. Moje velmi oblíbená varianta je například pléd přepásaný páskem. Tato kombinace působí velmi elegantně. Navíc se vám díky pásku krásně zformuje postava, zdůrazníte tak pas a celkově působíte velmi žensky. Pléd můžete přehodit přes košili, sako, džínovou či koženou bundičku, ale také přes rolák, šaty nebo i obyčejné triko.

 

 

Zvolíte-li pléd z jemné vlny, můžete jej srolovat a nosit jako šálu, která vás ochrání před chladem a zároveň oživí váš kabát.

 

Důvodů, proč si pléd pořídit je opravdu mnoho, ale ráda bych vyzdvihla ten, že se jedná o kousek, který sluší opravdu každé ženě, a to bez ohledu na její věk či postavu. Právě tohoto benefitu si je vědoma česká módní návrhářka Eliška Tomková. Pro svou značku Elisha navrhla pléd, který je ze 100% jemné vlny a v nabídce je v mnoha barevných provedeních, které se budou dále rozšiřovat. V prodeji jsou i dva druhy pásků z velmi příjemné elastické koženky. Dlouhý zavinovací a široký korzetový na zip. Oba se k plédu perfektně hodí a posunou Váš outfit na jiný level. Záleží jen na vás, jakou variantu zvolíte.

A protože se Vánoce pomalu, ale jistě blíží, připravila si pro vás Eliška specialitku. Brzy budou v prodeji dárkové boxy, jejichž hlavní náplní bude právě pléd a navíc designová brož. Tato dvojice má nádech luxusu, originality a elegance. 

 

Chcete-li i vy letos nadělit stylový dárek, tak právě pléd značky Elisha je skvělým řešením. 

 

Petra Kasalová

osobní stylistka

File:Instagram icon.png - Wikimedia Commons Facebook icon

www.petrakasalova.cz

telefon: +420605008214, e-mail: kasalova.petra@email.cz