Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč. 

LISTOPAD 2021

O novém designu online světa Elisha jsme se zmiňovali již v newsletteru a zde Vám přínášíme první ochutnávku z našeho magazínu. Neskromně jsme se v naší firmě shodli, že podzim byl pro Elishu opravdu nabitý úspěchy. Ať drobnějšími nebo většími, zkrátka se nám dařilo. 

ZBRUSU NOVÁ ŘADA 

Hlavní událostí posledních měsíců u nás bylo spuštění projektu Comfort Elisha. Pod rukama návrhářky Elišky Tomkové a jejího týmu vznikla zcela nová konfekční řada Comfort Elisha. Věříme, že si každá žena zaslouží vypadat dobře, elegantně a stylově, aniž by si odpírala pohodlí. Oblečení Comfort Elisha je tedy dostupné pro všechny ženy bez ohledu na věk nebo životní styl.  O této speciální kolekci si můžete více přečíst v článku zde nebo ji rovnou omrkněte na našem novém e-shopu

mceclip0

Comfort Elisha - kolekce bez kompromisů. Kolekce pro stylové ženy. 

MÓDNÍ VEČÍRKY

Říjnové večírky Elisha v Praze a Velkých Pavlovicích se tradičně povedly. V pražském salonu nás navštívila herečka Martina Preissová. S Eliškou si hned padly do oka a my doufáme, že se k nám bude ráda vracet. Dalšími milými hosty byly Margareta Křížová, tvář kolekce Comfort a módní blogerka Jana Janatá – lovefashionjana. Na malých módních přehlídkách jsme představili naše podzimní a zimní novinky. Prim hrála nová kolekce Comfort Elisha a samozřejmě naše oblíbené kabáty.

 

 

 

ELISHA SE DME PÝCHOU!

Naše modelka Sarah Horáková se stala první vicemiss České republiky. Milá Sarah, moc gratulujeme a přejeme ti spoustu dalších úspěchů. Jsme rádi, že patříš do našeho týmu.

 mceclip0-3 mceclip0-1 

Danuše Nerudová, dosluhující rektorka Mendelovy univerzity a expertka na ekonomii nyní svěřila svůj styl oblékání Elišce Tomkové, módní návrhářce a majitelce firmy Elisha. Ve svém rozhovoru pro Vogue Leaders nás nechala zazářit jakožto svého favorita v oblasti módy. Děkujeme za důvěru, je radost pracovat s tak inspirativní osobností. 

 

 

Aby Vám neunikla žádná novinka, zaregistrujte se do našeho e-shopu nebo se přihlaste k odběru newsletteru na stránkách www.eliskatomkova.cz