Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč. 

10 pro 10 - Léto ve stylu Elisha

Naší krásnou letní novinkou je speciální kolekce 10 šatů pro 10 prázdninových týdnů. Představili jsme Vám ji na letně laděném večírku v pražském salonu. Kolekce tvoří modely pro všechny vaše zážitky pod rozpáleným sluncem.

Hledáte dokonalý outfit na večerní party, farmářský trh, piknik s přáteli nebo procházku po pláži? Najdete ho v kolekci 10 pro 10. Eliška Tomková myslela na vše a především na pohodlí svých zákaznic, kterým chce dopřát stylové léto bez starostí. Stačí si vybrat model z letní kolekce a budete vypadat vždy šik. Léto ve stylu Elisha právě začíná. 

Co pro vás znamená léto? Sklízení úrody ze zahrádky, hudební festivaly, grilovačky na zahradě, romantické procházky horkou nocí, dovolenou u moře nebo návštěvu farmářských trhů? Je toho tolik, co můžete podniknout. Soustřeďte se na zážitky a neztrácejte čas sestavováním vhodných outfitů.  “Léto je nejkrásnější období v roce a já bych si moc přála, aby si ho mé klientky vychutnaly díky nové kolekci naplno. Cítily se pohodlně a krásně při všech příležitostech a aby jim k tomu stačilo jen sáhnout do skříně,” vysvětluje záměr kolekce 10 pro 10 módní návrhářka Eliška Tomková.

S modely od Elišky Tomkové pokryjete všechny letní události, zážitky i plány, cokoliv vás napadne. Nic vám neunikne jen proto, že nemáte ten správný outfit.  Díky promyšlenému konceptu budete vždycky vědět, co na sebe, budete se cítit skvěle a vypadat božsky. Kolekce je vytvořena tak, abyste nemusela věnovat pozornost outfitu, ale samotnému prožitku. Nejsou to jen šaty, je to pocit.

Pro značku Elisha je typická práce s nadčasovými detaily. Tento přístup se promítá i do série letních šatů. Modely jsou navrženy tak, aby nefungovaly jen jako trend a chvilková záležitost, ale sloužily po dlouhé roky a staly se pevnou součástí šatníku. Designově vychytané modely vytvořené v duchu slow fashion budou svým majitelkám sloužit po mnoho sezón. Eliška Tomková ve svých letních modelech velice funkčně propojuje kvalitu provedení, nápaditý design, udržitelnost a pohodlí. 

Něžný květinový vzor podpoří romantickou atmosféru při procházce horkou letní nocí.

   

Khaki šaty s nařasenou sukní jsou ideální volbou do letního kina.

   

Na gardenparty nebo posezení s přáteli se budete cítit i vypadat skvěle v lehkých košilovkách.

   

Farmářské trhy si len vyloženě žádají. 

   

Ve volných šatech zazáříte s páskem i bez třeba na koncertu vážné hudby. A v kombinaci s teniskami klidně na hudebním festivale. 

   

   

V elegantní krajce s kontrastní podšívkou budete na divadelním představení v amfiteátru nepřehlédnutelná. 

   

Krátké lněné šaty s páskem využijete nejen na dovolené.

  

Elegantní a přesto pohodlné šaty třeba na svatbu kamarádky.

 

Nevyhnutelné pochůzky a běhání po městě? Ano, ale stylově a s pocitem pohodlí.

   

I do práce se musí! Rozzařte kancelář slunečnou žlutou.

   

 

Mrkněte do diáře, co Vás v létě čeká a ozvěte se, které šaty Vám chybí. Ušijeme, zabalíme a pošleme ♥ 

 

 

 

Nejsou to jen šaty, je to pocit.