Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč. 

Elisha uvádí: Comfort Elisha

Naše motto “Nejsou to jen šaty. Je to pocit.” dostalo nový rozměr. 

Elisha přichází se zcela novou konfekční řadou Comfort Elisha. V ní najdou ženy kvalitní stylové modely za příznivou cenu.

 

Kolekce Comfort Elisha je inspirována potřebami žen v menopauze. V tomto náročném a citlivém období plném změn, je důležité, aby se ženy cítily ve svém oblečení maximálně komfortně. Eliška Tomková má dvacetileté zkušenosti se svými zákaznicemi, a proto navrhla modely, které dokonale padnou a podtrhnou jakoukoliv ženskou postavu. Tyto modely jsou navíc vyrobeny z přírodních, kvalitních materiálů a jsou zároveň velmi elegantní a stylové. Žena, která je oblékne, se v nich bude cítit sebevědomě a žensky, hormonům navzdory. Tváří nové kolekce je Margareta Křížová, úspěšná podnikatelka a stylová žena.  

 

 

Nová konfekční řada Comfort vznikla s přáním, aby už ženy nemusely nakupovat v levných řetězcích, ale místo toho si v e-shopu vybraly z kvalitních kousků za dostupnou cenu. Comfort Elisha doplňuje luxusní kolekce Elisha, které vznikají na míru v omezeném počtu kusů. Nyní si tak kvalitu a styl této značky může dopřát větší množství žen.

Aktuální kolekce je tvořena z basic kousků, které by neměly chybět v žádném šatníku stylové ženy. Mezi absolutní evergreen a zároveň nejpopulárnější produkt napříč generacemi i profesemi je nadčasová košile Classic. 

 

Její střih v kolekci Comfort je promyšlený do posledního detailu a variace nošení? S páskem či bez, v kalhotách či volně, na pracovní schůzku nebo odpolední kávu s kamarádkou, možností jsou nekonečné. Také proto jsme se rozhodli rozšířit její varianty. Na přelomu listopadu a prosince se mezi stálice Comfort kolekce zařadí košile Classic black, tedy varianta v černé barvě ze 100% bavlny. 

Dalším novým produktem v kolekci jsou kalhoty Charlie v tmavě modrém provedení. Pohodlný střih oceníte po celý pracovní den a neuděláte chybu, pokud je zkombinujete s jakoukoliv košilí z řady Comfort. Charlie kalhoty jsme rovnou zařadili do stálého sortimentu a zároveň nabízíme i možnost došití v různých barvách. 

 

Kromě doplnění stálého sortimentu uvedeme také limitovanou edici. Spojili jsme oblíbený materiál a ještě oblíbenější střihy a dali tak vzniknout manšestrovému provedení košile Classic a šatů Everyday. Košile a šaty z limitované edice ušijeme z jemného manšestru z bavlny a špetky elastanu, takže budou velmi příjemné na nošení. Nemusíte se obávat, splňují všechny požadavky na komfort i styl a do kolekce Comfort Elisha tak perfektně zapadnou. Košile Classic bude v barvě pudrově růžové a šaty Everyday rovnou ve dvou barevných variacích – fialové a hnědobéžové. 

 

Limitovaná edice - Everyday Brown & Everyday Purple

K dostání již brzy na našem e-shopu nebo v pražském salonu Elisha