Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč. 

Comfort Elisha - styling by Zuzana Klimešová

Naše “komfortové košile” se staly nedílnou součástí mnoha Vašich šatníků a i my v Elisha jsme si je velmi oblíbili. Aby taky ne, signature prvkem je kvalitní příjemný materiál, pohodlný střih a nádech elegance. Kdo by odolal? Určitě ne stylistka Zuzana Klimešová (ig: @zusa.zuzanaklimesova). 

“Měla jsem možnost osobně vyzkoušet kompletní kolekci Comfort Elisha a musím uznat, že kousky jsou velice "komfortní", nadčasové a navíc za přijatelné peníze. Vyzdvihla bych šaty Everyday v černé i modré barvě, které lze nosit na několik způsobů a bílou košili Classic. Ta patří do šatníku každé ženy. Ve své profesi se setkávám s různými ženami, ale jeden společný jmenovatel mají - se cítit v oblečení pohodlně, což kolekce Comfort Elisha nabízí.” komentuje kolekci Zuzka.

Halenky Classic, Honest, Romantic, Cute a Prosy se skvěle hodí k sukním, letním kalhotám, džínům i do elegantního kostýmu. A šaty Everyday budete chtít nosit každý den. Vyznačují se svou variabilitou, jelikož vypadají perfektně jako klasické košilovky i jako přehoz přes top ke kalhotám nebo džínům. Kolekce Comfort Elisha si své místo najde v šatníku každé ženy, která chce být stylová, elegantní a cítit se skvěle. Nejsou to jen šaty, je to pocit!